חתונה קטנה בשרון

חתונה היא אירוע מכונן בחייו של כל אחד. בעוד רבים חולמים על חתונה גרנדיוזית, ישנם מי שמעדיפים אירוע אינטימי, בו הם מוקפים בכמות קטנה של האנשים היקרים להם ביותר ושעליהם יוכלו להרעיף שפע של פינוק אקסקלוסיבי וייחודי.
יקבי בנימינה בשרון מציעים בחירה בין ארבע אולמות, המתאימים לאירועים קטנים עד בינוניים, העשויים להתאים ככפפה לאירוע עליו אתם חולמים.

 

פעמים רבות ניתן להשיג באירוע קטן את מה שאי אפשר להשיג באירוע מרובה משתתפים, כמו אינטימיות, שיתוף קרוב ברגע המשמעותי, וחלוקה אמיתית באושר המתבל תחילת חיים משותפים כזוג נשוי. החגיגה בפורום מצומצם של מוזמנים מאפשרת הפקת אירוע מפואר ואקסקלוסיבי במיוחד, דבר שיתבטא בארוחה שתכלול מנות יוקרתיות, אווירת פאר קלאסי, שירות איכותי, מסור ומפנק ועוד. בנוסף לכך, בחתונה קטנה קל יותר ליצור מכנה משותף בין המשתתפים ולתכנן אירוע שינעם לכולם, בניגוד לאירועים הגדולים בהם בני משפחה מבוגרים, למשל, מוצאים עצמם נאלצים להתמודד עם מוזיקה מחרישת אוזניים מרחבת הריקודים.

 

קלסיקה רומנטית בחתונה קטנה בשרון

יש מתחתנים שעבורם חגיגה מרובת משתתפים היא סוג של הצהרת אהבה, יקבי בנימינה מציעים אלטרנטיבה מרגשת לא פחות בדמות חתונה קטנה ורומנטית באחד האולמות המסוגננים במקום.
ביקבי בנימינה ארבע אולמות, ניתן לבחור את האולם המתאים לכם ביותר מבחינת העיצוב ומספר מקומות הישיבה המבוקש. האולמות מתאימים לאירוח חתונות קטנות ובינוניות של 30 ועד 160 מוזמנים.

 

אירוח ברמה מן הגבוהות בנמצא

ביקבי בנימינה יודעים כי באירועים קטנים הדגש הוא על איכות האירוח. מכיוון שכמות האורחים היא קטנה זוכים המוזמנים לאירוח אישי ממש, פינוקים קטנים המופיעים כבמטה קסם בדיוק בזמן, לפני ואחרי הארוחה, החופה האינטימית, המזמינה והנעימה והחגיגות שלאחר החופה, באופן ובקצב שמתאים למשתתפים. אולמות יקבי בנימינה בשרון פעילים בימות החול בלבד, המזון הכשר מוכן במקום (אין אפשרות לבחור בקייטרינג חיצוני) והיינות הם כמובן מתוצרתו האיכותית במיוחד של היקב.

 

חתונה היא חגיגה המסמלת את הבחירה של בני הזוג לקשור חייהם יחד, אך מתבקש הוא שאירוע החתונה יותיר זיכרון נעים עליו ניתן יהיה להתרפק במשך שנים. אם ברצונכם להזמין לחתונה כמות קטנה יחסית של אנשים ביקבי בנימינה תמצאו מקום מושלם וצוות מקצועי, מנוסה ומסור שיבטיח כי ערב הכלולות שלכם יהיה לא פחות מחלומי ובלתי נשכח.

 

 

להזמנת אירוע ופרטים נוספים – 04-6107530 / winery-events@b-wines.com