אירועים עסקיים

אנשים שעושים אירועים. אירועים שעושים עסקים.

אירועים עסקיים בשרון הם דרך אלגנטית לשלב בין עסקים לאנשים.

נופי הכרמים והכרמל, המבנה הייחודי וחוויית היין האירופית מעניקים לאירועים העסקיים נופך אותנטי ונינוח.

ארבעת מתחמי האירועים ביקב משתרעים על פני שתי קומות ובנויים באופן מודולרי. יחדיו, הם יכולים להכיל עד 250 אורחים. בכל קומה יש ציוד מחשוב ומולטימדיה מתקדם, המאפשר הקרנת סרטים באיכות ויזואלית וברמת שמע מעולות.

פתרונות לכל סוגי האירועים העסקיים

אם ערכי החברה שלכם מבטאים יוקרה מעודנת וחום אנושי, תמצאו באולמות היקב בית מושלם לאירועים עסקיים. ארבעת מתחמי האירועים ביקב בשרון משתרעים על פני שתי קומות ובנויים באופן מודולרי. יחדיו, הם יכולים להכיל עד 250 אורחים בנוחות, לפי סידורי ישיבה שונים. בכל קומה יש ציוד מחשוב ומולטימדיה מתקדם, המאפשר הקרנת סרטים באיכות ויזואלית וברמת שמע מעולות. היצע האולמות והגמישות הרבה מספקים פתרון אידיאלי למגוון אירועים.

 

 

טעמים מן היקב

יקב בנימינה בשרון הוא שם נרדף לא רק ליין שהוכן במסירות ובאהבה, אלא גם לאוכל מעולה. הקייטרינג של היקב (In House) מציע מגוון מנות שף בשריות וחלביות כשרות בהגשה מוקפדת. אפשר לתכנן ולערוך אירועים במתכונת בוקר, צהריים או ערב. את האירועים העסקיים מלווה שף היקב, מִשלב תכנון התפריט ועד לסיום האירוע.

 

פעילויות נלוות

יקב בנימינה מציע מגוון פעילויות, אשר יוסיפו ממד מרגש ומרענן לכל אירוע. צוות ההפקה שלנו ישמח לדאוג עבורכם לסיורים בליווי מדריך צמוד, לערוך הדרכת יין וסדנת טעימות, לארגן טיולי ג'יפים באזור ולהגשים כל רעיון לפעילות פנאי וכיף.

 להזמנת אירוע ופרטים נוספים – 04-6107525 /  winery-events@b-wines.com