האם את/ה מעל גיל 18 ?

עליך לאשר שהינך מעל גיל 18 כדי להיכנס לאתר.

הכניסה מותרת רק מעל גיל 18

אזהרה: מכיל אלכוהול – מומלץ להימנע משתייה מופרזת

אירועים קטנים באולמות היקב

אירוע ביקב בנימינה מתחיל כטיול קסום, נמשך כמשתה מלא חיים ומסתיים בחיוך רחב.
כאן האירוע שלכם נחגג עם טעמים משובחים ובאווירה אלגנטית וטבעית.
בלב המושבה הציורית בנימינה, אל מול כתף הכרמל במקום בו שכן המפעל להפקת
תמציות בשמים מפרחי היסמין, שוכנים היום אולמות היקב.

אירוע ביקב בנימינה מתחיל כטיול קסום, נמשך כמשתה מלא חיים ומסתיים בחיוך רחב. כאן האירוע שלכם נחגג עם טעמים משובחים ובאווירה אלגנטית וטבעית.

אירועים, כמו אנשים, הם תבנית נוף מולדתם. אולמות היקב שוכנים במבנה היסטורי אשר חודש והותאם לצרכים עדכניים, והם עטופים נופים מרהיבים, מהכרמים הסמוכים ועד לחוטם הכרמל הנשקף באופק. בארבעת אולמות היקב אפשר לערוך אירוע ל-50 עד 250 משתתפים.

לפרטים

אנשים שעושים אירועים. אירועים שעושים עסקים.

אירועים עסקיים ביקב הם דרך אלגנטית לשלב בין עסקים לאנשים. נופי הכרמים והכרמל, המבנה הייחודי וחוויית היין האירופית מעניקים לאירועים העסקיים נופך אותנטי ונינוח.

ארבעת מתחמי האירועים ביקב משתרעים על פני שתי קומות ובנויים באופן מודולרי. יחדיו, הם יכולים להכיל עד 250 אורחים. בכל קומה יש ציוד מחשוב ומולטימדיה מתקדם, המאפשר הקרנת סרטים באיכות ויזואלית וברמת שמע מעולות.

לפרטים

  אירועים קטנים בשרון
  אירועים עסקיים
  אירועים עסקיים בשרון
  אירועים קטנים
  אולמות אירועים בשרון
  אולם אירועים בשרון
  אירועים פרטיים בשרון
  מקום לאירועים קטנים בנימינה
  אירועים פרטיים
  מקום לאירועים קטנים בשרון

  מקום עם אופי לאירועים קטנים בשרון

  אנחנו מאמינים שעוצמתו של אירוע נקבעת דרך חיבור בין האנשים, הסביבה והיכולת שלכם, כבעלי האירוע, להרגיש נוכחים בכל מובן.

  את החיבור האינטואיטיבי שמתרחש באירועים כאלה, אנחנו יוצרים דרך הקרב אל הטבע, מבנה מחודש בעל היסטוריה עשירה וגסטרונומיה מוקפדת שכוללת יינות מעולים, מנות מענגות ואירוח נדיב. כמו ביין גם באירועים קטנים ואיכותיים – ההצלחה בהם היא תוצאה של כימיה, חומרי גלם נכונים וגישה אנושית וחושית.

  אירועים קטנים ביקב בשרון יוצרים חוויה שונה. החיבור השורשי לטבע ולאדמה מאפשר לכל אחד לחוש רגוע ומשוחרר יותר. המבנה המרשים מציף תחושות של טיול באירופה הקלאסית ומתחם היקב משדר יוקרה מאופקת, שמחת חיים ונינוחות רבה.

  אירועים מכל הסוגים

  היקב פותח את שעריו לאירועים פרטיים ועסקיים בכל מתכונת. אנחנו ערוכים לספק מענה לאירועי קוקטייל או ישיבה, אירוח בהגשה או במזנונים, שילוב של אמצעי מולטימדיה מתקדמים, אירוח כמויות משתנות של 50 עד 250 איש באולמות השונים.

  אולמות היקב בשרון לאירועים פרטיים או עסקיים בנויים באופן מודולרי והם יכולים ליצור אווירה עוטפת ואינטימית או אווירה רחבת ידיים וזאת על פי אופי האירוע הרצוי ועל פי כמות המשתתפים.

  מרכיב ייחודי נוסף באירועים הם פעילויות התוכן והסדנאות סביב עולם היין. אלה כוללים הדרכות יין מקצועיות המשלבות סיורים ביקב, הסברים על תהליכי הייצור וטעימות מסדרות היקב השונות, כמו גם פעילויות פנאי בכרמים ובאזור היקב בכלל. אירועים ופעילויות תוכן אלה מתאימות בעיקר לאירועי חברה, לאירוע של קבוצה מצומצמת ומגובשת של אנשים או בעת אירוע לצעירים, דוגמת בר או בת מצווה.

  היום המיוחד שלכם מתחיל עכשיו

  אם חיפשתם מקום אלגנטי, מסביר פנים ומרגש ליום המיוחד שלכם, כנראה שאולמות האירועים שלנו יספקו את הבמה המושלמת לאירוע שלכם. לרשותכם יעמדו מנהל אירוע ושף היקב שיסיעו לכם בבחירת מבנה האירוע, המטעמים והמשקאות שיוגשו, האווירה הרצויה והרעיונות האישיים שלכם.

  אירועים קטנים עם אופי מתחילים כאן ביקב בבנימינה. צרו איתנו קשר ונוכל להתאים עבורכם את האירוע שייחרט בזיכרון לעוד שנים רבות.