מקום לבר מצווה בשרון

יקבי בנימינה המייצרים יין משובח ובעל שם עולמי פתחו את שערי המקום לעריכת אירועים מסוגים שונים. אם אתם מחפשים מקומות לאירועים קטנים, אירועים פרטיים או אירועים משפחתיים הגעתם למקום הנכון. מסעדת היקב בשרון כוללת כיום שלושה חללים מעוצבים שבהם ניתן לקיים אירועים עד 350 אורחים לאירועים עסקיים, ועד 220 אורחים לאירועים משפחתיים. יקבי בנימינה הם מקום לבר מצווה כמו שלא הכרתם.

יקב בנימינה שוכן בלב המושבה ובליבו שוכנת מסעדת היקב על שלושת האולמות שבה, המעוצבים בסגנון אירופאי כיאה למייסד המקום, הברון רוטשילד. במקור הקים הברון מפעל לבשמים שלאחר מכן הוסב ליקב על ידי יוסף זלצר בשנותיה הראשונות של המדינה. אם אתם מחפשים מקום לבר מצווה בשרון, באווירה אחרת זה המקום המושלם.

מסעדת יקב בנימינה מזמינה אתכם לחוויה קולינארית של גבינות או בשרים כשרים בתוספת יינות היקב לחגיגת בר מצווה שלא תשכחו. במקום צוות עובדים המלווה את תכנון המסיבה מבחירת האולם המתאים וסידורי הישיבה ועד לתפריט העשיר של המקום. מיקום היקב במרכז הארץ בסמוך לצירי התנועה המרכזיים, בין תל אביב לחיפה וסמיכותו לתחנת הרכבת הגדולה שבמקום הופכים את המקום למאד מבוקש ואטרקטיבי. האווירה המיוחדת השורה במקום על הצמחייה הרבה שבו, המבנה העתיק המשופץ והשירות המעולה המתווספים למטבח המשובח שבמקום הפכו את מסעדת יקב בנימינה למקום המבוקש ביותר בסביבה לעריכת אירועים משפחתיים מסוגים שונים וגם אירועים פרטיים או עסקיים.

לקראת עריכת בר המצווה בשרון, תוכלו יחד עם צוות המקום לקבוע את התפריט, להזמין די. ג’יי או להקה חיה ואטרקציות רבות נוספות כדי לחגוג את האירוע בדרך שאתם אוהבים. באירועים משפחתיים ניתן להזמין כ 220 אורחים

היתרונות של אולמות היקב כמקום ייחודי לבר מצווה

הייחוד של יקב בנימינה לעריכת אירועים קטנים, אירועים משפחתיים או אירועים פרטיים הוא האווירה שמשרה היקב עצמו. אורחי האירוע נהנים מחניה חופשית בשפע ובזמן האירוע ניתן להזמין סיור מודרך, סדנאות וטעימת יינות ביקב. צוות האירועים של המקום מורכב מאנשים מנוסים ומקצועיים החל במנהלת האירועים ועד לאחרון המלצרים ועובדי המטבח. האירועים המתקיימים במקום מאופיינים בירידה לפרטי פרטים ולשיתוף מלא של הלקוחות בבחירת כל הפרמטרים הרצויים להם לצורך קיום האירוע לפי החלום שלהם.

אולמות האירועים שבמקום

אל תתנו למילה אולמות להטעות אתכם. מדובר בשלושה חללים מעוצבים בסגנון אירופאי קלאסי שהם חלק מן המסעדה של היקב בשרון, ונועדו להעצים את חווית השהייה במקום. כל האולמות מאובזרים במיטב הטכנולוגיה הנדרשת כיום לעריכת אירועים משפחתיים או אירועים עסקיים.

יקב בנימינה הוא מקום לבר מצווה כמו שלא הכרתם. מושבה שקטה, אנשים תרבותיים ושירות של מחלקה ראשונה.