מקום ליום הולדת בשרון

אירועים באולמות האירועים ביקב של בנימינה הם אירועים מיוחדים במינם המיועדים לאנשים שמחפשים את הטוב ביותר במקום המקסים ביותר ובאווירה אחרת.

אם אתם מחפשים מקום לימי הולדת, אולמות האירועים של יקבי בנימינה עומדים לשרותכם במשך כל ימות השנה לעריכת אירועים פרטיים, אירועים משפחתיים, אירועים קטנים ובינוניים או אירועים עסקיים . ייחודו של המקום הוא היקב המפורסם הצמוד אליו והמבנה הישן המשופץ המקנה למקום מראה אירופאי מיוחד במינו.

אולמות האירועים של יקבי בנימינה בשרון מותאמת לעריכת אירועים קטנים משלושים איש ועד ל-350 אורחים.. אירועים משפחתיים כמו ימי הולדת או חגיגות בר מצווה הכוללים תפריט מלא, משקאות וכל יתר הפינוקים יכולים לזמן עד 220 אורחים תוך שמירה על אינטימיות באווירה כפרית.. אירועים קטנים באולמות היקב נערכים גם ביום וגם בלילה והמקום מתאים עצמו מבחינת האווירה לאירוע הספציפי. המקום מתאים לימי הולדת לצעירים וגם למבוגרים, גם לציון שנת היובל של סבא וסבתא וגם ליום הנישואין של ההורים.

אירוח מקצועי, אדיב ומיוחד

מסעדת היקב מעסיקה אנשי מקצוע מנוסים והם ילוו אתכם מההחלטה על גודל האירוע ומספר המשתתפים , דרך בחירת התפריט והמשקאות ועד לשימוש או שכירת עזרים הנחוצים לכם לצורך עריכת האירוע. במקום תמצאו את מיטב האביזרים הטכנולוגיים כמו: מקרן וידאו עם מסך, מערכת הגברה משוכללת ואפשרויות רבות נוספות..

הייחוד של המקום

כאשר מחפשים מקומות לאירועים קטנים בשרון הדבר החשוב הוא הייחוד שלו. אולם ביקבי בנימינה היא מקום מיוחד במינו בזכות היקב הצמוד אליה שבו נערכים סיורים מודרכים, סדנאות שונות וטעימות מן היין המשובח המיוצר במקום. את אלה ניתן לשלב לתוך אירועים פרטיים, אירועים משפחתיים וכדומה. במסגרת האירוע ניתן יהיה לעשות סיור מודרך ביקב ולאפשר לאורחים לטעום מן היין המיוצר במקום.

היקב ממוקם בלב המושבה בנימינה והמבנה נבנה לפני כ 87 שנה על ידי הברון רוטשילד כמפעל ליצור בשמים. לאחר קום המדינה הוא הוסב ליקב וכיום היינות שלו משווקים בארץ ובעולם. המבנה הישן והמיוחד שופץ ובו הוקמו שלושה חללים מעוצבים לעריכת אירועים מסוגים שונים עם יכולת תפוסה של עד 350 איש לאירוע עסקי ועד ל 220 איש לאירוע משפחתי הכולל תפריט מלא וכיוצא באלה.

מחפשים מקום ליום הולדת בשרון? יום הולדת עורכים באולמות יקבי בנימינה באווירה קסומה בלב המושבה הממוקמת צפונית לחדרה בין תל אביב לחיפה.