מקום לברית לשרון

אירועים באולמות היקב מיועדים לעריכת אירועים קטנים, אירועים פרטיים, אירועים משפחתיים וכיוצא באלה, והכל באווירה שלא הכרתם מעודכם. אם אתם מחפשים מקום לברית מילה בשרון בלי הרבה רעש והמולה, במקום שקט וכפרי, מסעדת יקבי בנימינה הוא המקום המושלם עבורכם.

בלב המושבה בנימינה ממוקם יקב בנימינה הידוע בארץ ובעולם כיצרן יינות מעולים. היקב עומד במקום שבו הקים הברון רוטשילד מפעל לייצור בשמים בשנת 1925, שהפך את ייעודו לייצור יין לאחר קום המדינה. המבנה המקורי שופץ וחולק לשלושה חללים המעוצבים בסגנון אירופאי קלאסי.. המקום טובל בצמחייה ירוקה.. הריהוט במקום איכותי ומשרה על המקום אווירה של בית כפר בטוסקנה. אם אתם מחפשים מקום לברית בשרון, באווירה אינטימית ואפשרות לארח עד 220 איש, מסעדת יקבי בנימינה היא המקום עבורכם.

רבים מחפשים מקום אינטימי ומיוחד לעריכת ברית מילה לילדם שזה עתה נולד. מסעדת יקבי בנימינה אשר בשרון, מתייחדת בארגון אירועים שכאלה באווירה מיוחדת במינה במקום שצמוד ליקב פעיל שניתן לארגן בו סיורים, הדרכות וטעימות גם בזמן האירוע.

השילוב של מקום קטן בעל אווירה מיוחדת הממוקם בלב המושבה בנימינה עם יחס אישי וליווי האירוע מתחילתו ועד לסיומו המוצלח, הופכים את אולמות יקבי בנימינה למקום המועדף על רבים המחפשים מקום לאירוע קטן ואינטימי בשרון, על אם הדרך בין חדרה לחיפה.

אולמות אירועים ביקב

המבנה העתיק שנבנה לפני 87 שנה על ידי הברון רוטשילד שופץ וחולק לשלושה אולמות מעוצבים ומאובזרים במיטב השכלולים המודרניים כדי לאפשר כל סוג של אירוע במקום. האולמות עצמם מעוצבים בסגנון כפרי עם רצפת עץ ורהיטים מיוחדים, קירות עץ משולבים באבן והרבה בקבוקי יין לקישוט הקירות. נברשות מיוחדות תלויות מעל השולחנות וחביות יין ישנות מוצבות בפינות האולמות להשלמת האווירה במקום. את האולמות ניתן לקשט על פי אופי האירוע כך שאם אתם עורכים ברית ומזמינים כמה עשרות אורחים תוכלו לבקש לקשט את המקום עם בלונים וסרטים צבעוניים או בכל סגנון אחר שתחפצו. במקום -מערכת הגברה משוכללת שניתן להשמיע בה את כל סוגי המוסיקה, ואם תחפצו להזמין הרכב מוסיקלי קלאסי כדי להשאיר את האווירה שקטה ונעימה הנהלת המקום תעזור לכם במציאת פתרונות יצירתיים ולא יקרים.

המיקום גם קובע

יקבי בנימינה ממוקמים בלב המושבה בנימינה הנמצאת על אם הדרך בין חדרה לחיפה. מרחק הנסיעה מתל אביב ליקב אינו עולה על 40 דקות ומחיפה 30 דקות. במקום חניה בשפע וניתן להגיע למושבה גם ברכבת. אם אתם תושבי הסביבה ויש לכם אורחים מאיזור המרכז או מאיזור חיפה תהיה מסעדת יקבי בנימינה בשרון המקום האידיאלי לבר מצווה, בריתות, מסיבת יום הולדת או כל אירוע משפחתי אחר.