להתחתן בסטייל של האלפיון העליון, בתקציב שמתאים למשפחה רגילה

כלות רבות נוהגות לעלעל במגזינים יוקרתיים או לצפות בתוכניות שמציגות אנשים עשירים מאד, לבהות בתמונות או בסרטונים של חתונות מלכותיות ולהיאנח בצער, מתוך מחשבה שאצלן זה יהיה אחרת. בתמונות המהממות רואים קומץ של אורחים לבושים היטב המתענגים על אוכל גורמה משובח, משיקים כוסיות של יין איכותי ונהנים ממוזיקה מופלאה. בפועל כמובן שזה נראה לגמרי שונה: אנשים שמעולם לא ראו אחד את השני יושבים וסובלים מהמוזיקה, מהשעמום, מהאוכל הפשוט וחוסר המעוף של אולם השמחות, שנראה כמו העתק מדויק של אלפי אולמי שמחות אחרים. האמת היא, שכל כלה, בכל מעמד, יכולה להפוך את החתונה שלה לאירוע מפואר, חד פעמי ונשגב בדיוק כמו אלה שהיא רואה בערוץ E – הפתרון הוא פשוט לפתוח את הראש לכיוונים אחרים, ולא ללכת בתלם החרושה למדי שהותירו עשרות אלפי כלות אחרות.

 

חתונה מצומצמת ואלגנטית

חתונה קטנה מאפשרת להזמין רק את החוג האהוב והאוהב מבין החברים ובני המשפחה שלכם. מצד אחד זה יכול להיות חיסרון, כי תמיד יהיו כאלה שייעלבו. מצד שני, תחשבו על זה ככה: האם בגלל גיסה של אחות של דודה של מנהל החשבונות של אם החתן אתם תהרסו לעצמכם את חתונת החלומות שלכם? אי אפשר לחשוב על כולם כל הזמן, וחתונה זה היום המיוחד שלכם. אם יש לכם אפשרות להזמין רק כמה עשרות אנשים, בניגוד לכמה מאות, זאת ההזדמנות שלכם להתחתן בדיוק כמו כוכבי הקולנוע העשירים: אתם לא חייבים לבחור אולם אירועים המוני, זול וחסר טעם, אלא לבחור במקום יפהפה ואלגנטי, יוקרתי, נגיש וקרוב לכל האורחים שלכם. חתונה קטנה בשרון היא לא כמו חתונה גדולה בדרום או בצפון. אם אתם גרים באיזור המרכז בכלל ובאיזור השרון בפרט, אין שום סיבה שתקיימו את האירוע שלכם כל כך רחוק מהבית – במיוחד אם רוב האורחים שלכם מהאיזור שלכם.

 

אל תתנו לדעות של אחרים לנהל לכם את הבחירות

במשך כל ההכנות, החיפושים והתכנונים של יום החתונה שלכם, אתם חייבים לזכור דבר אחד: זה היום שלכם. אתם חייבים להשתחרר מהקולות האלה במוח שאומרים לכם "אבל דוד יוסף לא אוכל עוף" או "אבל החברה הכי טובה שלי לבשה שמלה דומה". אתם צריכים להתייחס לאירוע שלכם כאל החתונה הראשונה שאי פעם נערכה בהיסטוריה של האנושות. מה אכפת לכם מה לבשה כלה אחרת בחתונה שלכם, מה סבתא שלכם לא אוהבת לאכול או מה ההעדפות הקולינריות של החברים או קרובי המשפחה שלכם? אתם צריכים להתמקד במה שאתם אוהבים, ובמה שאתם רוצים. לגבי בעיות של מנות ספציפיות, את זה תשאירו לשלב האחרון – ובטח אל תתנו לזה להוביל אתכם בבחירת סוגי המנות שיוגשו.

איזה כיף להיות מוקפים רק באנשים אהובים ביום הכי חשוב שלכם

אחד היתרונות הגדולים של חתונה מצומצמת היא האפשרות להיות מוקפים רק באנשים שאתם רוצים לראות ולחבק. תחשבו איזה יתרון עצום זה, לקבץ יחד קבוצה של אנשים שמכירים היטב אלה את אלה, שאוהבים אחד את השני ואתכם, שמסתדרים, שיכולים להפיק ניצוצות וזיקוקים בכימיה שלהם – ואיך כל זה ישפיע על האנרגיות המעולות בחתונה שלכם.

 

חוויה של פעם בחיים – גם עבור האורחים

ביקב בנימינה אתם מתחתנים במקום מהמם ומפואר, שממוקם בתוך יקב עתיק, פרדסים ירוקים ונוף פתוח עד רכסי הכרמל. מעבר לכל זה, צוות האירוח של המקום יודע לנצל את העובדה שכמות האורחים היא קטנה ומובחרת, בכדי להעתיר עליהם כמות פינוקים שאפשר להפיק רק עבור כמה עשרות אנשים.