האם את/ה מעל גיל 18 ?

עליך לאשר שהינך מעל גיל 18 כדי להיכנס לאתר.

הכניסה מותרת רק מעל גיל 18

אזהרה: מכיל אלכוהול – מומלץ להימנע משתייה מופרזת

wine& – גרנאש וסירה

יין רוזה יבש

כשאנחנו יוצרים יין אנחנו רואים את החיבורים שנרקמים. את האיזון העדין בין חומרי גלם שיוצרים מנה מרגשת. את ההנאה שמקורה במפגש שבין שף ויינן. השידוך למנה שיוצר חוויה הרמונית עם עושר של טעמים או הקשר האנושי שנרקם כשבקבוק נפתח. חיבורים מושלמים הם המלאכה שלנו.

בסדרת wine& שבעה יינות שנוצרו על מנת להתחבר לאוכל על בסיס מאפייני זן הענבים, אזור הגידול ושיטת הייצור.

זן הענבים

גרנאש וסירה

פוטנציאל יישון

2-3 שנים

טמפ׳ הגשה

8-10 מעלות

הרכב

90% גרנאש, 10% סירה

תהליך ייצור היין

ענבי הגרנאש והסירה נבצרים בנפרד ומובלים ליקב. ענבי הגרנאש עוברים סחיטה וזמן מגע מאד קצר עם הקליפות בזמן הסחיטה ומיד ממשיכים למיכלים להצללה, ענבי הסירה מרוסקים כמו יין אדום ומוכנסים למכל ממנו מנוקז מעט מיץ (בשיטת Bleeding) לאחר מגע קצר עם הקליפות. המגע הקצר בין התירוש לקליפות מפיק צבע וורוד בהיר וחיוני וכן ממצה את טעמי הפרי האדום. לאחר הצללה טבעית התירוש מועבר לתסיסה אלכוהולית איטית בטמפרטורה קרה בדומה ליין לבן, על מנת לשמר את הארומות העדינות שבו. בסיום התסיסה היין מועבר לסינון קצר במכלי נירוסטה עד לבניית הממסך (בלנד) הסופי בין שני הזנים.

רשמי טעימה

יין רוזה ארומטי ורענן שחושף ארומות פרי אדום. בפה הוא רענן ובעל חומציות נפלאה התומכת היטב במתיקות ארומות הפרי שבו. כיין רוזה הוא במיטבו בצעירותו לתקופה ומתיישן בבקבוק לתקופה מרבית של שנה עד שנתיים.מומלץ להגיש צונן, בטמפרטורה של 8-10 מעלות. פרופיל הטעם בעל החמיצות העדינה והארומטית ישתלב נהדר עם מאכלים מן הים.