האם את/ה מעל גיל 18 ?

עליך לאשר שהינך מעל גיל 18 כדי להיכנס לאתר.

הכניסה מותרת רק מעל גיל 18

אזהרה: מכיל אלכוהול – מומלץ להימנע משתייה מופרזת

יין מרסלן, מרלו ופטי ורדו

יין אדום יבש

בלנד אדום הרמוני ומלטף של ענבי מרסלן, מרלו ופטי ורדו מחלקות כרם נבחרות בהרי הגלבוע. היין נוצר לכבוד שנת ה-70 של יקב בנימינה והוא חגיגה של עבודה ייננית ואיכות בלתי מתפשרת.

זן הענבים

40% מרסלן,40% מרלו, 20% פטי ורדו

אזור גידול

שלושת הזנים נטועים בכרם מירב שברכס הרי גלבוע, במפנה צפוני של הר מלכישוע, איזור בו התגלו גתות עתיקות המעידות על הכנת יין בתקופות קדומות. הכרם הייחודי מתנשא לגובה של כ-400 מטרים מעל פני הים, על קרקע טרה רוסה מנוקזת מאוד המאפשרת הבשלה אחידה ומהירה של הפרי. האיזור היבש יחסית והרוחות החזקות, בשילוב זמירה קפדנית ואיוורור נכון תורמות בקבלת פרי איכותי ויוצא דופן באיזור.

פוטנציאל יישון

7-9 שנים

טמפ׳ הגשה

16-20 מעלות

בציר 2019

תהליך ייצור היין

כל זן נבצר בנפרד במועד הבציר האופטימלי עבורו בשעות הלילה הקרירות. לאחר ההפרדה מהשדרות והעלים, תססו הזנים השונים בנפרד במכלים קטנים בטמפ' של בין 26-28 מעלות על מנת לשמר את הארומות והטעמים של כל פרי ולמקסם את הפוטנציאל של כל יין. לאחר שפייה ושיקוע קצר עבר כל יין להתבגרות בחביות עץ אלון למשך כ-14 חודשים בסיום תקופה זו נבנה הממסך הסופי בין הזנים והחביות השונות.

רשמי טעימה

צוקים בלנד אדום 2019 הוא יין קטיפתי בעל גוף בינוני-מלא ואופי ים-תיכוני מתובל ומעניין. היין מלווה בארומות של דובדבן, שזיף ,ציפורן ומרווה עם טעמים של פירות יער וניל וטעם מעושן עם טאנינים רכים סיום ארוך ומענג.