עונת החורף – התקופה המושלמת לחתונה קטנה בשרון

חתונות קטנות הפכו להיות הרבה יותר מטרנד חולף בעולם האירועים החגיגיים בישראל. בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות בוחרים לערוך חתונה רטנה ומצומצמת, כזו אשר מספר המוזמנים בה נמוך יחסית לחתונה "סטנדרטית", והאווירה בה אינטימית וחמימה יותר מכיוון שמרבית המוזמנים הם אנשים אשר קרובים מאוד לחתן ולכלה. ישנם מאפיינים שונים ורבים של חתונות קטנות המבדילים אותן מחתונות גדולות, מאפיינים הבאים לכדי ביטוי בעיצוב, בסוג האוכל והמוזיקה, בתוכן האומנותי של האירוע וכו'. מה מאפיין חתונות קטנות ומה הופך דווקא את עונת החורף למתאימה במיוחד עבור אירועים קטנים בכלל וחתונות קטנות בפרט?

 

אירוע קטן גם מבחינת השטח בו הוא מתרחש ואווירה אינטימית וחמימה – חתונה קטנה

שני מאפיינים מרכזיים של אירועים קטנים אותם חשוב להכיר על מנת להבין מדוע מדובר בסוג אירועים המתאים במיוחד לעונת החורף, הם הגודל ה"פיסי" של האירוע והאווירה שלרוב שוררת באירועים מסוג זה.

נתחיל עם הגודל, או השטח על פניו "מתפרש" אירוע קטן – מן הסתם, כאשר באירוע שלכם נוכחים מאה עד מאה וחמישים מוזמנים, האירוע עצמו יתפוס הרבה פחות מקום מאשר אירוע בן חמש מאות משתתפים. גם אם נדאג שהאירוע יהיה מרווח, לכולם יהיה הרבה מקום להסתובב בו והשולחנות יהיו מרווחים וישאירו לכולם הרבה מקום, עדיין מדובר באירוע אשר מתפרש על פני שטח מצומצם יחסית.

בכל הנוגע לאווירה, כפי שכבר צוין לעיל, חתונות קטנות מתאפיינות לרוב באווירה חמימה, קרובה ואינטימית יותר, כתוצאה ישירה הן של מספר המשתתפים באירוע והן של העובדה כי רובם כנראה מכירים אישית ובאופן קרוב את אחד מבני הזוג או את משפחותיהם הקרובות.

 

שני המאפיינים הללו הופכים אירועים קטנים בכלל, וחתונות קטנות בפרט, למתאימים במיוחד עבור עונת החורף. מקומות המארחים אירועים חגיגיים ומותאמים לאירוח אירועים גם בתקופת החורף לרוב מתאפיינים באווירה נעימה וחמימה, בדיוק מסוג האווירה שנרצה לראות בחתונה הקטנה שלנו. גם השטח הפיסי המצומצם יחסית על פניו מתפרס אירוע קטן מתאים לחורף, אז רבים מגני האירועים מתרכזים בחלק הסגור והמקורה של הגן, לפחות בימים גשומים בחורף. השילוב בין ההתכנסות למקום סגור ומקורה לבין אווירה חמימה ואינטימית הופכים את החורף לתקופה המושלמת עבור אירועים קטנים.

 

חתונה קטנה בשרון בחורף – מיקום מושלם

דוגמה מעולה לאירוע חורפי קטן יחסית בו ניתן להרגיש עד כמה העונה מתאימה לאופי האירוע היא זו של חתונה קטנה בשרון. אירוע קטן ביקבי בנימינה בתקופת החורף מתאפיין כל אותם אלמנטים רצויים אותם הזכרנו לעיל. חתונה ביקב (ובימים יפים בחורף גם בין הכרמים של היקב…) היא אירוע קטן אותו ניתן להתאים באופן מושלם לחורף, וכך גם ליהנות מהאווירה החורפית הנעימה וגם מהמחירים האטרקטיביים כל כך של עונת החורף. אינספור זוגות כבר גילו זאת ויצאו מרוצים מאוד מהחתונה הקטנה והחורפית שלהם…

 

להזמנת מקום לחתונה קטנה באולמות היקב יש לפנות למחלקת הזמנות בטלפון – 04-6107530

 

אולי יעניינו אותך גם מאמרים נוספים:

חתונה קטנה בשרון

אירועים עסקיים

מקום לאירועים קטנים

מקום ליום הולדת בשרון